Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności »

  OK
+48 661 418 851     obsługa klienta Znajdź butik

Wymiany

Każdy zakupiony towar poprzez sklep internetowy wolczanka.pl można do 14 dni od daty otrzymania przesyłki wymienić na warunkach określonych poniżej.
 
Towar zakupiony w sklepie internetowym można wymienić tylko w sklepie internetowym. Zamawiający w tym celu powinien odesłać towar należycie zapakowany w terminie do 14 dni, od daty zgłoszenia chęci wymiany, do magazynu sklepu internetowego na poniższy adres:

Vistula Group S.A.
SKLEP INTERNETOWY WÓLCZANKA
ul. Samsonowicza 20
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
 
W miarę możliwości do przesyłki prosimy dołączyć dowód zakupu oraz formularz wymiany. Dołączenie dowodu zakupu oraz formularza wymiany jest fakultatywne, ale znacznie ułatwi nam proces wymiany produktu.
 
Wymiana produktów objętych promocjami organizowanymi przez Vistula Group S.A. będzie następowała zgodnie z zasadami określonymi w regulaminie każdej promocji.   
 
Jednocześnie Zamawiający powinien złożyć nowe zamówienie rezerwacyjne w sklepie internetowym na produkt, który chce otrzymać pod wymianę, z dopiskiem w komentarzu, że jest to „rezerwacja towaru pod wymianę”. Zamówienia nie należy opłacać, chyba że produkt jest droższy od produktu wymienianego. Wówczas różnicę wartości produktów należy dopłacić. Jeżeli produkt jest tańszy od produktu wymienianego, to nadpłata zostanie zwrócona na konto wskazane przez Zamawiającego. Towar zamówiony pod wymianę wysyłany jest do Zamawiającego bez dodatkowych kosztów transportu na terenie Polski, w terminie do 14 dni od dnia otrzymania zwracanego towaru.
 
Wymieniany towar nie powinien nosić śladów użytkowania. Wymieniany towar powinien posiadać wszystkie metki oraz powinien posiadać oryginalne opakowanie producenta. Prosimy o dokładne zabezpieczenie paczki aby nie uległa uszkodzeniu lub zniszczeniu w transporcie.