Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności »

  OK
+48 661 418 851     obsługa klienta
Znajdź butik

Filtruj

Filtry Sortowanie
Kolor
Cena
74 zł 75 zł
Wyszukiwanie szczegółowe
Faktura materiału
Szerokość
Wyczyść filtry

Ekskluzywne, wykonane ręcznie krawaty Lambert są przeznaczone dla mężczyzn, którzy cenią wysoką jakość ,lubią subtelną zabawę modą i nie boją się eksperymentów.

KOLEKCJA KRAWATÓW LAMBERT

Wysokiej jakości materiały, precyzyjne wykonanie i oryginalne wzornictwo sprawiają, że krawaty Lambert są idealnym dodatkiem do dobrych gatunkowo garniturów i wszelkiego rodzaju strojów formalnych. Obok ponadczasowych wzorów w kolejnych kolekcjach pojawiają się także dodatki dla mężczyzn, którzy lubią bawić się modą. Wśród jedwabnych krawatów znajdują się zarówno klasyczne, jednobarwne modele, krawaty w stonowane kratki czy pasy, jak i geometryczne mikrowzory nawiązujące do stylistyki „nowego retro”. Nie zabrakło też inspiracji najnowszymi trendami : żakardowych wzorów w duże kwiaty lub w kolorową łączkę czy modeli bazujących na nietypowych – jak na tę część garderoby – melanżowych fakturach. Wszystkie doskonale komponują się z koszulami i innymi dodatkami z kolekcji Lambert.

GŁADKIE KRAWATY

Żakardowe krawaty marki Lambert wykonane są z jedwabiu i innych szlachetnych tkanin. W ofercie znajdują się modele o szerokości 8 cm i 6 cm . Bogata paleta kolorów oraz różnorodność wzorów pozwala na stworzenie wielu stylizacji. Każdy z modeli stanowi doskonałe uzupełnienie męskiego stroju – zarówno tego na oficjalne okazje, jak i ubioru biznesowego. Nasze krawaty wyróżnia także wysokiej jakości podszewka oraz precyzyjne, mocne szwy.

Pokaż cały opis
Domyślnie
  • Domyślnie
  • Po cenie (rosnąco)
  • Po cenie (malejąco)
24
  • 12
  • 24
  • 48
3
  • 2
  • 3
Strona 1 z 9

Ekskluzywne, wykonane ręcznie krawaty Lambert są przeznaczone dla mężczyzn, którzy cenią wysoką jakość ,lubią subtelną zabawę modą i nie boją się eksperymentów.

KOLEKCJA KRAWATÓW LAMBERT

Wysokiej jakości materiały, precyzyjne wykonanie i oryginalne wzornictwo sprawiają, że krawaty Lambert są idealnym dodatkiem do dobrych gatunkowo garniturów i wszelkiego rodzaju strojów formalnych. Obok ponadczasowych wzorów w kolejnych kolekcjach pojawiają się także dodatki dla mężczyzn, którzy lubią bawić się modą. Wśród jedwabnych krawatów znajdują się zarówno klasyczne, jednobarwne modele, krawaty w stonowane kratki czy pasy, jak i geometryczne mikrowzory nawiązujące do stylistyki „nowego retro”.