O Wólczance

Historia marki WÓLCZANKA  sięga 1948 roku. Od tego czasu stale rozwijamy się dbając o najwyższą jakość i perfekcję wykonania naszych produktów. Tradycja i  wieloletnie doświadczenie w projektowaniu koszul uczyniły nas ekspertem w swojej dziedzinie oraz liderem na polskim rynku.

Oferta marki WÓLCZANKA to damskie i męskie koszule, dzianiny i dodatki. Tworzymy  kolekcje koszul dedykowanych do pracy, na weekendy a także przeznaczonych na specjalne okazje.  Kreujemy nasze kolekcje, obserwując światowe trendy, interpretując je w wyjątkowy sposób.


Najbardziej wymagającym Klientom polecamy ekskluzywną linię LAMBERT.

Lambert  to koszule uszyte z najwyższej jakości tkanin, odwołujące się w swej formie i wzornictwie do zasad tradycyjnego  krawiectwa.

W tej linii  znajdziemy  modele klasyczne,  idealne dla  kobiet i mężczyzn  przestrzegających  w pracy formalnego dress code, jak również lubiących czuć się elegancko niezależnie od okazji, ceniących komfort i najwyższą jakość produktu.

 

Wólczanka i Lambert, to nie tylko styl formalny. Nasze koszule stanowią odpowiedź na najnowsze trendy w modzie. Polecamy je każdemu, kto lubi być zawsze na czasie oraz odważnie wyznaczać ścieżkę, po której kroczy. 
 

Wólczanka i Lambert to nie tylko koszule i dzianiny, to także  najwyższej jakości dodatki:  jedwabne krawaty, muchy, eleganckie i oryginalne spinki do mankietów.

Vistula Group S.A.
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności ». OK, zamykam
Trzecia sztuka gratis na wszystko!
Trzecia sztuka gratis na wszystko!
test