Filtry

×

Zawęź wyniki wyszukiwania:

Rozmiar

Cena

99.9 zł

349.9 zł

Asortyment

Marka

Sylwetka

Kołnierz

Mankiet

Rękaw

Kolor

Wzór

Zamknij filtry

Propozycje na wiosnę i lato 2017 to w znakomitej większości męskie koszule o charakterze formalnym i półformalnym, przygotowane z myślą o Panach dla których koszula jest elementem codziennego ubioru.

Obok klasycznych białych koszul wykonanych z ciekawych tkanin strukturalnych, warto zwrócić uwagę na szeroką gamę modeli w odcieniach niebieskiego. Nie zabrakło także charakterystycznych dla letniej garderoby pasteli, szczególnie fioletu, seledynu i różu.  


Mocny akcent kolekcji biznesowej skupia się również na odniesieniach do ponadczasowego, powracającego niemal w każdym letnim sezonie, motywu marynistycznego. W męskich koszulach Wólczanka i Lambert przejawia się on poprzez wykorzystanie klasycznej kombinacji bieli, błękitu i czerwieni.

Propozycja Wólczanki  to szeroka gama modeli na tzw. sytuacje „po godzinach”. W tej linii przeważają  koszule w wielokolorowe, pełne wyrazu kratki, często  połączone z miękkim spranym denimem. To ten typ męskich koszul, które  są idealne na weekend, ale  spełniają też warunki korporacyjnego casual friday. Są swobodniejsze w formie,  ale zachowują  elementy elegancji. Kolekcja na wiosenno – letni sezon obejmuje także męskie koszule z wysokiej jakości tkanin lnianych i lniano-bawełnianych.

Koszule damskie, koszule męskie - Kolekcja Wiosna/Lato 2017 - trzecia sztuka gratis - Wólczanka

Koszule męskie

Zamknij sortowanie

Produkt został dodany do ulubionych.

Vistula Group S.A.
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności ». OK, zamykam
Trzecia sztuka gratis na wszystko!
Trzecia sztuka gratis na wszystko!
test