Filtry

×

Zawęź wyniki wyszukiwania:

Cena

100 zł

500 zł

Zamknij filtry

Karta podarunkowa powstała z myślą dla tych, którzy pragną obdarować bliską osobę wyjątkowym prezentem. Prezent w takiej nowoczesnej formie daje możliwość zakupu dowolnego produktu z asortymentu Salonu. Wyjątkowy, elegancki design karty oraz atrakcyjne opakowanie dodają prestiżowego i eleganckiego wyrazu. To także szybkie rozwiązanie dla osób, którym brakuje oryginalnego pomysłu na prezent.

PREZENT DO ZREALIZOWANIA W DOWOLNYM CZASIE


Karta podarunkowa Wólczanka Lambert może być zrealizowana w dowolnym czasie - nie jest przypisana do konkretnej kolekcji. Można ja wykorzystać zarówno na zakup koszul ,bluzek damskich czy krawatów jak i akcesoriów. Karta to świetny “prywatny” podarunek dla bliskich, ale też dobry pomysł na sympatyczną niespodziankę dla pracowników , szczególnie w firmach, w których wymagany jest bardziej formalny ubiór. Taki bon zakupowy minimalizuje ryzyko kupienia nietrafionego prezentu - nie ryzykujemy wyboru nielubianego odcienia czy złego rozmiaru, a jak wiadomo zwroty w sytuacjach “prezentowych” są niezręczne dla obu stron. Obdarowana osoba w bonusie dostaje także przyjemność samodzielnego wyboru i zakupów.
Trzecia sztuka gratis na wszystko: koszule męskie, koszule damskie, swetry Wólczanka

Karta podarunkowa

Zamknij sortowanie

Produkt został dodany do ulubionych.

Vistula Group S.A.
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności ». OK, zamykam
Trzecia sztuka gratis na wszystko!
Trzecia sztuka gratis na wszystko!
test